מי אנחנו

מייסדים
טליה גושן - מגשרת, רבה חילונית, יועצת ומלווה רוחנית 
 גיל גושן - עו״ד, מגשר, יזם ויועץ עסקי

משהו עלינו - אנחנו אח ואחות, בני +50, נשואים והורים לילדים ומתגוררים בתל-אביב.

לאחר ילדות והתבגרות בירושלים יצאנו לדרכים עצמאיות, מצאנו את עצמנו פונים לכיוונים שונים וצמחנו, ביחד ולחוד, לתוך קריירות שונות.

 

לעיסוק בגישור וביישוב סכסוכים הגענו מעולמות שונים אך משלימים. 


 

גיל: לאחר שירות צבאי ארוך ולימודי משפט ועסקים, וכמי שדובר מספר שפות, התחלתי את חיי המקצועיים כיזם ומנהל פיתוח עסקי בינלאומי. עוד מימי השירות הצבאי והלימודים (כסטודנט במחזור הראשון של המרכז הבינתחומי, שם ייסדתי ועמדתי בראש אגודת הסטודנטים), נמשכתי להקמה, פיתוח וניהול של מיזמים חדשים. לאחר מספר שנים בהן התגוררתי עם משפחתי בארה״ב, חזרתי ארצה והייתי שותף לפיתוחה של קבוצת חברות בתחום היהלומים עם פעילות ענפה בארה״ב, באפריקה, באירופה ובאסיה. היו אלה שנים בהן לצד התמחות במו״מ וניהול עסקים מורכבים, מצאתי את עצמי לא פעם צד להליכים משפטיים ובוררויות בעיקר בסכסוכים עסקיים, יחסי עבודה ויחסים מול הרשויות בארץ ובעולם. בשנים האחרונות אני עוסק בייעוץ עסקי למנהלים וחברות בינלאומיות ובליווי סטארטאפים ויזמים צעירים.

 

ובנימה אישית: כמי שמאמין בחינוך לתרומה לקהילה ופעיל מזה שנים ארוכות בעמותה לקידום וטיפול בנוער בסיכון, וכמי שרכש ניסיון רב ובנה רשת ענפה של קשרים עסקיים עם בעלי מקצוע שונים מן השורה הראשונה, אני מרגיש שהגיעה העת, תוך המשך פיתוח הקריירה שלי, לתרום מנסיוני ומזמני ולסייע לאחרים לנהל נכון מצבי משבר, להימנע (כאשר ניתן) מהליכים משפטיים יקרים, ארוכים ומייגעים וליישב סכסוכים ומחלוקות בדרכי שלום.

גיל
טליה

טליה: התחלתי את הכשרתי המקצועית באנגליה כסטודנטית ואח״כ כמפיקת קולנוע וטלויזיה. עם שובי לישראל עבדתי בבימוי ובהפקה, הקמתי וניהלתי אולפני עריכה והשתתפתי במיזמים מגוונים בתחום התקשורת. בשלב השני של חיי המקצועיים, בעקבות מחלה ותהליך גילוי עצמי, הוסמכתי כרבה חילונית ועורכת טקסים ובהמשך כמלווה רוחנית, מגשרת, ויועצת ומאמנת זוגית ומשפחתית עם התמחות בהתערבות במצבי משבר (Life Intervention). כיום אני עוסקת בייעוץ זוגי, בגישור בעולם התקשורת, בעריכת טקסים ובמתן סעד, תמיכה, ליווי וייעוץ רוחני בכל שלבי מעגל החיים.

ובנימה אישית: אני מאמינה שיש בידי כל אחד מאיתנו להיטיב את חייו בכל רגע, גם כאשר הסיכויים נדמים כקלושים, גם בעיצומו של משבר וגם לקראת סוף החיים. מהות העבודה שלי הינה לאפשר שיח, זרימה רגשית, הקשבה ושיתוף וכך ליישב מהמורות וסכסוכים הן בתוך הנפש פנימה והן אל מול העולם. אני משתמשת בכלים מגוונים: שיחות, דמיון מודרך, מדיטציה, תפילה, טיפול בשיטת המסע, Life coaching (אימון לחיים במצבי משבר), Life intervention (התערבות במצבי קיצון), טקסים, קריאת טקסטים וביבליותרפיה (טיפול באמצעות המילה הכתובה), הנחיית קבוצות, מעגלים וסדנאות העצמה.